українська російська англійська
Нацгвардія отримала кілька нових бронемашин із сучасною системою вогню
07.02.2015 | 13:50
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

На навчальному полігоні Національної гвардії, що під Києвом, відбулася передача нової техніки бійцям спеціального полку «Азов». У заході взяли участь Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олександр Турчинов, Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та виконувач обов’язків командувача Національної гвардії Микола Балан.  

Бійцям «Азова» передали 6 сучасних бронеавтомобілів «Спартан». Вони оснащені інтегрованим комплексом, до складу якого входять пульт дистанційного керування та протитанкова керована ракета. Оператор вибирає ціль, здійснює пуск ракети та супроводжує ціль в ручному або автоматичному режимі.

Комплекс, яким оснащені «Спартани», здатен вражати бронетехніку з комбінованою або монолітною бронею з динамічним захистом. Крім того, ця система вогню здатна знищувати танки і гелікоптери.

Передана «Азову» техніка найближчим часом вирушить до зони проведення антитерористичної операції на Донбасі.

Військовим правоохоронцям також продемонстрували сучасні зразки бронетехніки: та допоміжного транспорту: бронетранспортер БТР-3Е, командно-штабний автомобіль, кілька зразків евакуаторів. Також серед представлених зразків – бронеавтомобіль «Раптор», що його випускає вітчизняне підприємство «КрАЗ».

 

версія для друку