українська російська англійська
Володимир Демчишин провів робочу зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Великої Британії в Україні
09.02.2015 | 19:41
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин провів робочу зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Великої Британії в Україні Саймоном Смітом.

Володимир Демчишин ознайомив гостя із станом справ у паливно-енергетичному комплексі України, зазначивши, що забезпечення стабільної роботи енергетичного комплексу країни на сьогодні значною мірою залежить від вирішення питань диверсифікації джерел та шляхів енергопостачання.

Міністр поінформував про хід реформ в енергетичній сфері, зокрема підготовку законопроектів про ринок газу, електроенергії та національного регулятора, а також концепції реструктуризації НАК «Нафтогаз України», Плану реформування нафтогазового комплексу та програми реформування вугільної галузі.

«На сьогодні для України важливим завданням є модернізація ТЕС з метою переведення їх на використання вугілля газової групи, якого в Україні достатні запаси. Тому ми вітаємо будь-яку допомогу партнерів та запрошуємо до співпраці щодо реалізації відповідних проектів», - звернувся Міністр до британських колег.

Крім того, у ході зустрічі обговорено заходи щодо економії енергетичних ресурсів.  Володимир Демчишин зауважив, що Міністерство працює над тим, щоб шляхом ефективного використання ресурсів забезпечити скорочення їх споживання, що стало відчутним уже під час опалювального сезону 2014-2015 років.

Британська сторона висловила підтримку кроків України в напрямку досягнення енергетичної незалежності та наголосила на готовності до продовження співпраці з Україною в енергетичній сфері та реалізації спільних інвестиційних проектів.

 

версія для друку