українська російська англійська
Арсеній Яценюк доручив розібратися з незаконними перевірками підприємців на місцях
11.02.2015 | 14:41
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

На розширеному засіданні Уряду України в середу, 11 лютого, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк звернувся до керівників ОДА взяти під контроль питання незаконних перевірок малих і середніх підприємств, а МВС України – порушувати справи за скаргами щодо незаконних перевірок.

Він наголосив на випадках невиконання на місцях ухваленого Парламентом закону щодо заборони на проведення перевірок для суб'єктів малого і середнього бізнесу: «За законом перевірки малого бізнесу заборонені протягом двох років, для всіх суб'єктів підприємницької діяльності - в першій половині поточного року».

«Мова йде про безпринципність, хамство і невиконання на місцях закону щодо заборони перевірок», - наголосив Арсеній Яценюк.

Глава Уряду звернувся до  керівників обласних державних адміністрацій взяти це питання під контроль.

Арсеній Яценюк також звернувся до підприємців: «Вони (перевіряючі) не приходять покращити економіку країни, вони за хабарем приходять. Женіть їх в шию».

До Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Прем’єр-міністр звернувся порушувати справи за скаргами щодо незаконних перевірок: «У вас є гарячі лінії по обласних управліннях внутрішніх справ.  Тільки скаргапорушувати справу».

Розширене засідання Уряду України проходить за участі Президента України Петра Порошенка, Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана, голів обласних державних адміністрацій.

 

 

версія для друку