українська російська англійська
Українські підприємства агро-харчової та суміжних галузей можуть отримати грантові кошти на підвищення енергоефективності
11.02.2015 | 15:07
Прес-служба Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження

Проект Глобального Екологічного Фонду (ГЕФ) та Агентства ООН з промислового розвитку (ЮНІДО) «Підвищення енергетичної ефективності та стимулювання використання відновлюваних джерел енергії в агро-харчовій промисловості та інших малих та середніх підприємствах (МСП) в Україні» розпочинає 2-й етап конкурсу пілотних проектів із впровадження енергоефективних заходів та використання відновлюваних джерел енергії.

На конкурс прийматимуться різноманітні проекти, зокрема із встановлення котлів на біомасі, отримання та використання біогазу, забезпечення гарячою водою від сонячних колекторів тощо, впровадження стандарту енергетичного менеджменту ISO 50 001.

Загалом буде відібрано 15 кращих пілотних проектів від підприємств агро-харчової та суміжних галузей, включаючи також підприємства, які виробляють обладнання для використання відновлюваних джерел енергії. В рамках Проекту Глобальний Екологічний Фонд та Агентство ООН надаватимуть переможцям конкурсу організаційну та фінансову підтримку. Мова йде про підготовку бізнес-планів та залучення інвестицій у формі грантових і кредитних ресурсів.

Запрошуємо зацікавлені підприємства долучитись до конкурсу. Анкети для участі потрібно надіслати не пізніше 15 березня 2015 року на електронну адресу I.Kyrylchuk@unido.org.ефективності (За додатковою інформацією просимо звертатись до національного координатора Проекту Ігоря Кирильчука, тел. (050) 330 42 64.)

 

Довідково

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України та Міністерство аграрної політики та продовольства України є бенефіціарами проекту ГЕФ/ЮНІДО «Підвищення енергоефективності та стимулювання використання відновлюваної енергетики в агро-харчових та інших малих і середніх підприємствах (МСП) України».

Метою Проекту є розвиток ринкових умов для підвищення енергоефективності та розширення використання технологій відновлюваних джерел енергії для заміни палива в енергоємних виробничих малих і середніх підприємствах в Україні.

 

версія для друку