українська російська англійська
Військові надають допомогу вимушеним переселенцям
11.02.2015 | 16:53
Прес-служба Міністерства оборони

Сотні українців залишають міста і селища, які нещадно обстрілює артилерія терористів. Більшість із вимушених переселенців не мають можливості взяти з собою все необхідне, а в багатьох все нажите було знищено вогнем.

Офіцери групи цивільно-військового співробітництва організували надання допомоги родинам переселенців, які зараз розмістилися в одному з сіл поблизу міста Курахово.

«У нас в сільраді зареєстровано понад чотириста біженців, – повідомив сільський голова, – більшість із них мешкає у родичів і знайомих. Є й такі, яким нема куди йти. Для 25 ми виділили окреме приміщення в дитячому садку. Ще приблизно стільки ж людей поселили в школі та конторі сільськогосподарського підприємства. Ми ставимося до них, як до сусідів, які потрапили у біду. В основному це люди похилого віку та родини з дітьми».

Військові приїхали до цих людей разом із волонтерами. Привезли теплий одяг, харчові продукти, медикаменти та засоби гігієни.

Також офіцери цивільно-військового співробітництва надали допомогу людям похилого віку, яких евакуювали з Авдіївки.

«Ми надали цим людям продукти та засоби гігієни, – розповідає керівник групи цивільно-військового співробітництва підполковник Михайло Котелевський, – це допомога на перші часи. Зараз ми вже склали списки вкрай необхідних речей для них і розіслали всім волонтерським організаціям, які з нами співпрацюють».

.

версія для друку