українська російська англійська
Павло Клімкін зустрівся з Міністром закордонних справ Держави Ізраїль Авігдором Ліберманом
11.02.2015 | 18:40
Прес-служба Міністерства закордонних справ

11 лютого Міністр закордонних справ України Павло Клімкін зустрівся з Міністром закордонних справ Держави Ізраїль Авігдором Ліберманом, який перебуває в Україні з робочим візитом.

Співрозмовники обговорили низку актуальних питань, які стосуються подальшого зміцнення відносин і взаємовигідного співробітництва між Україною та Ізраїлем. Зокрема, йшлося про перспективи розвитку торговельно-економічної співпраці між нашими країнами, організацію проведення в цьому році дев’ятого засідання Спільної Українсько-Ізраїльської Комісії з питань торгівлі та економічного співробітництва, прискорення роботи над проектом Угоди про вільну торгівлю.

Було обговорено внутрішньополітичну ситуацію в Україні, передусім, події на Донбасі. Павло Клімкін закликав ізраїльську сторону приєднатися до кроків, спрямованих на остаточне припинення кровопролиття в Україні та посягання на її суверенітет і територіальну цілісність.

Міністри також обговорили широкий спектр питань міжнародного характеру, насамперед ситуацію в регіоні Близького Сходу, включаючи перспективу ізраїльсько-палестинського врегулювання.

У рамках зустрічі сторони підписали План консультацій між МЗС України та МЗС Держави Ізраїль на 2015-2016 рр.

 

 

версія для друку