українська російська англійська
Павло Розенко зустрівся з делегацією Світового Конгресу Українців
12.02.2015 | 09:46
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

11 лютого в Міністерстві соціальної політики України відбулася зустріч  Міністра соціальної політики Павла Розенка з делегацією Світового Конгресу Українців (СКУ) на чолі з президентом СКУ Євгеном Чолієм.

Павло Розенко відзначив важливість продовження спільної співпраці Мінсоцполітики та СКУ. «Наше завдання – при значному дефіциті фінансових ресурсів об’єднати зусилля органів державної влади, громадських ініціатив та волонтерських рухів, щоб разом протистояти викликам, які стоять перед Україною».

Павло Розенко відзначив особливу важливість допомоги, яку СКУ надає Україні, зокрема щодо забезпечення українських військових необхідними медпрепаратами та військовою формою, навчання військових медиків, інформування світового українства про поточні події в Україні.

У свою чергу, Євген Чолій висловив подяку Міністерству соціальної політики, як одному з перших Міністерств, яке вже підготувало проект плану дій щодо реалізації Меморандуму про співпрацю, підписаного у серпні 2014 року.

Президент СКУ  також поінформував про нещодавнє відкриття Представництва СКУ в Україні, яке очолив Сергій Касянчук.

Сторони також обговорили питання поглиблення та активізації співпраці з низки гуманітарних ініціатив, зокрема щодо допомоги переселенцям та протидії торгівлі людьми

 

версія для друку