українська російська англійська
13 лютого "Десна" запрошує ЗМІ ознайомитися з підготовкою військових, призваних під час 4-ї хвилі часткової мобілізації
Прес-служба Міністерства оборони

13 лютого для акредитованих представників засобів масової інформації відбудеться виїзд до 169-го Навчального центру Сухопутних військ, що дислокується у смт Десна на Чернігівщині, де проходять збори офіцерів запасу, які призвані під час четвертої хвилі часткової мобілізації.

У програмі заходу планується ознайомлення представників ЗМІ з підготовкою фахівців різних спеціальностей Сухопутних військ, зокрема, танкістів, водіїв БМП, подоланням військовослужбовцями психологічної смуги перешкод, спілкування з відмобілізованими військовими.

Збір акредитованих представників ЗМІ о 07.00 год. 13 лютого 2015 року біля стадіону ЦСК (Повітрофлотський проспект, 6).

Зустріч представників ЗМІ, які прибуватимуть власним автотранспортом о 8.50 год. на КПП при в’їзді до військового містечка “Десна” з боку Києва .

Довідки за тел.: (097) 532-90-30, контактна особа – Буряченко Валентин Іванович.

Акредитація представників засобів масової інформації ОБОВ’ЯЗКОВА і проводитися до 18.00 год. 12 лютого за телефонами Управління преси та інформації Міністерства оборони України: (044) 253-20-73, 253-03-19.

Довідка. Майже 6 тисяч військовослужбовців з різних куточків держави протягом місяця відновлюють свої спеціальні навички та вміння, які колись здобували у військових частинах, проходячи строкову службу.

В “Десні” готують фахівців майже ста спеціальностей Сухопутних військ українського війська. Переважно це танкісти, навідники-оператори, механіки водії та ін.

Військовослужбовці проходять підготовку здебільшого практично – виконують вправи стрільб з різного стрілецького озброєння та бойових машин, водять танки, БМП, БРДМ та іншу броньовану та автомобільну техніку. Крім того, інструктори навчального центру посилено займаються з мобілізованими тактикою, інженерною та фізичною підготовкою, нагадують їм методи надання першої медичної допомоги. Також бійці вдосконалюють елементи несення служби на блокпостах та опорних пунктах, спираючись на досвід військових, отриманий в АТО.

 

версія для друку