українська російська англійська
Україна високо цінує роль ОБСЄ у міжнародних зусиллях, спрямованих на деескалацію ситуації в та навколо нашої держави, - Сергій Кислиця
13.02.2015 | 17:36
Прес-служба Міністерства закордонних справ

13 лютого заступник Міністра закордонних справ України Сергій Кислиця прийняв у Києві Генерального секретаря ОБСЄ Ламберто Дзанньєра. У ході зустрічі сторони обговорили питання подальшого залучення ОБСЄ до деескалації ситуації на Донбасі.

Сергій Кислиця підкреслив, що Мінські домовленості, у разі їхнього дотримання, можуть скласти міцний фундамент процесу мирного врегулювання ситуації на Донбасі. У зв’язку з цим було відзначено важливу роль Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні у здійсненні ефективного контролю і верифікації їх виконання, а також забезпеченні об’єктивного інформування міжнародного співтовариства про розвиток ситуації в Україні.

Генеральний секретар ОБСЄ зі свого боку засвідчив готовність надавати всебічне сприяння мирному процесу в Україні, а також максимально використати інструменти і можливості ОБСЄ для виконання завдань, визначених усім комплексом Мінських домовленостей.

 

версія для друку