українська російська англійська
67 сімей героїв Небесної сотні подали клопотання в тероргани Держземагентства на отримання у власність земельних ділянок
17.02.2015 | 15:37
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

З червня 2014 року, від початку реалізації ініціативи з надання земельних ділянок членам родин загиблих героїв Небесної сотні, територіальні органи Державного агентства земельних ресурсів України прийняли 67 заяв на отримання у власність земельних наділів.

Лише з початку 2015 року землевпорядники отримали 24 таких клопотання. Зокрема, у Запорізької області прийнято до роботи 22 заяви, у Київськійдві.

При цьому, станом на початок лютого, відповідно до поданих клопотань, спеціалісти територіальних органів землевпорядної служби надали дозволи про відведення 41 земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності. Загальна площа ділянок становить 32,6 гектара.

На сьогодні у Державному земельному кадастрі вже зареєстровано 22 відповідні земельні ділянки. Крім того,  прийнято 19 рішень про надання  ділянок у власність членам родин загиблих героїв.

Лише за останній місяць у земельному кадастрі було зареєстровано у Харківській області 3 ділянки загальною площею 4,1 га та у Київській – 1 ділянку площею 0,1 гектара. Найбільше ділянок для надання у власність від початку реалізації ініціативи оформили землевпорядники Львівщини, які зареєстрували у Державному земельному кадастрі 5 відповідних земельних наділів.

За даними Держземагентства, загальна кількість громадянчленів родин, які втратили близьких під час подій, що відбулися на Майдані Незалежності, та мають право на безоплатне одержання у власність земельних ділянок із земель запасу державної власності, становить 168 осіб.

 

Довідково

Відповідно до статті 122 Земельного кодексу України, Держземагентство України та його територіальні органи передають у власність земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності. Розпорядження землями комунальної власності в населених пунктах здійснюється сільськими, селищними та міськими радами.

 

 

версія для друку