українська російська англійська
На Сході України тривають відновлювальні роботи та ліквідація наслідків артобстрілів
19.02.2015 | 09:54
Прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій

Тривають відновлювальні роботи та ліквідація наслідків артобстрілів на Сході України.

Зокрема, у м. Маріуполь (мікрорайон «Східний») продовжуються засклення розбитих вікон на вулицях Київська, 48/3, 48/1, Олімпійська, 161, 165, 9-го Травня, 7 та прибирання території.

Всього для проведення аварійно-відновлювальних робіт залучено 80 осіб та 3 одиниці техніки підприємств та комунальних служб міста.

Також у м. Маріуполь проведені спільні навчання сил цивільного захисту та взаємодіючих служб міста щодо спільних дій під час артобстрілу.

Продовжуються  роботи у Луганській області. Зокрема, відновлено об’єкти електропостачання на ТЕС-Новоайдар, Верхньовільховська-Рибгосп, ТЕС-ГНС та  у містах Щастя й Попасна.

Окрім цього, проводяться роботи щодо відновлення об’єктів газопостачання – м. Щастя (по вулицях Леніна, Песчаная, Октября, Миру, Гагаріна), смт Станиця Луганська (по вулицях 1-ша, 3-тя, 5-та лінії, Свердлова, Лєсная, Шевченка, Піонерська, Пархоменка, Катаєва, Чапаєва, Фурманова, Москва-Донбас, Бакаєва, Ломоносова).

Але у зв’язку з інтенсивним веденням бойових дій у містах Донецької та Луганської областей проведення аварійно-відновлювальних робіт на інших територіях, на жаль, залишається неможливим. Проте постійно здійснюється моніторинг оперативної обстановки щодо можливості проведення зазначених робіт.

У зв’язку з напруженою ситуацією на Сході  України, рятувальникам та органам місцевої влади майже два тижні не вдається здійснити безпечний вивіз людей.

Таким чином, починаючи з 28 січня, з міст та селищ Луганської та Донецької області вивезли рятувальники, місцева влада, волонтери, а також самостійно залишили населенні пункти 9 552 особи, серед яких – 2 148 дітей та 310 людей з обмеженими можливостями. Що стосується конкретних населених пунктів: Дебальцеве залишило 2 тисячі 877 людей, Авдіївку – 1 тисяча 319, міста та селища Луганської області - 1052 особи.

Для тих людей, які залишаються на території Луганської та Донецької областей, рятувальники щоденно доставляють гуманітарну допомогу. Зокрема, вчора, від Міжнародного комітету «Червоного Хреста» до Донецької області доставлено: до с. Миронівське продуктові набори – 200 шт., будівельна поліетиленова плівка – 5 рулонів, свічки парафінові – 6000 шт., а до с. Новолуганське продуктові набори – 100 шт., до міста Маріуполя спальні мішки – 1000 шт., розкладушки – 1000 шт., матраци – 1000 шт.

До Луганської області також доставлено гуманітарну допомогу: 10 тонн продуктів харчування, ліків, засобів гігієни до міста Горського і 5 тонн – до селища Стахановець.

Аби гарантувати розміщення кожної людини, яка прибуває з небезпечних районів Сходу, регіональними штабами ДСНС України та місцевими органами виконавчої влади постійно проводиться пошук приміщень, придатних для розміщення людей. На цей час визначено 869 об’єктів різної форми власності, у яких можливе розміщення 15 тис. 695 внутрішньо переміщених осіб.

 

 

версія для друку