українська російська англійська
На Херсонщині права оренди 11 тис. га державних сільгоспземель передбачається виставити до продажу на відкритих торгах
19.02.2015 | 14:47
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

У Херсонській області на відкриті конкурентні торги з продажу прав оренди передбачається виставити 368 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 11,83 тис. гектарів. За цими показниками область перебуває на другому місці в Україні. Про це повідомляє головне управління Держземагентства у Херсонській області.

За даними землевпорядної служби, уже визначено на конкурсній основі виконавця земельних торгів для продажу прав оренди на 298 земельних ділянок (понад 80% від загальної кількості ділянок, включених до переліку). З переможцем конкурсу – ТБ “Аграрна біржа” – уже укладені договори про підготовку відповідних лотів до продажу.

Конкурси з відбору виконавців земельних торгів щодо інших 70 земельних ділянок проведуть 24 лютого та 10, 12 і 24 березня поточного року. По мірі підготовки лотів до продажу між організатором, яким виступає головне управління Держземагентства в області, та виконавцем земельних торгів будуть укладатися договори на проведення земельних торгів.

Докладніше з інформацією про проведення конкурсів з визначення виконавця торгів можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Держземагентства України у розділі “Земельні торги”.

У цій же рубриці розміщується перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, права на які планується продавати на конкурентних засадах через земельні торги. Інформація надана у розрізі областей із зазначенням місця розташування, площі, кадастрового номера та цільового призначення кожної земельної ділянки, внесеної до зазначеного переліку.

Відповідно до частини третьої статті 137 Земельного кодексу України виконавець земельних торгів після отримання документів та матеріалів на лот публікує оголошення із зазначенням дати проведення торгів та переліку лотів на офіційному веб-сайті центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, а також, за бажанням організатора земельних торгів, у друкованих засобах масової інформації.

версія для друку