українська російська англійська
Сьогодні набрала чинності Процедура встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення
20.02.2015 | 10:23
Прес-служба Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг

Процедура встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), затверджена постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), від 15.01.2015 № 13, сьогодні офіційно оприлюднена в «Офіційному віснику України» за № 12, ст. 337.

Процедура набрала чинності з дня її офіційного опублікування.

Дана Процедура застосовуватиметься Комісією при встановленні тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем).

Дія Процедури поширюється на суб’єктів господарювання, які є виконавцями послуг з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), та державне регулювання діяльності яких здійснює НКРЕКП.

Процедура визначає єдиний механізм подання документів для встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) та затверджує форми подачі розрахункових матеріалів виконавцями послуг.

Розрахунки тарифів виконавець послуг здійснює відповідно до Порядку формування тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 532, та надає їх до НКРЕКП разом із заявою. Рішення про встановлення тарифів оформлюються постановами НКРЕКП. До рішення про встановлення тарифів додається структура тарифів.

Установлення факту нецільового або необґрунтованого використання виконавцем згаданих послуг коштів, передбачених структурою тарифу, є підставою для прийняття Комісією рішення про зміну тарифу або окремої складової частини структури тарифу.

Постанова № 13 зареєстрована у Міністерстві юстиції України 05.02.2015 за  № 136/26581.

 

Також варто зазначити, що постанова № 13 оприлюднена на офіційному веб-сайті НКРЕКП www.nerc.gov.ua і розміщена в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство», а також буде оприлюднена в офіційному друкованому ЗМІ Комісії – «Інформаційному бюлетені НКРЕ».

версія для друку