українська російська англійська
Перший заступник Голови Держкомтелерадіо розповів херсонським журналістам про перспективи перетворення ОДТРК у суспільних мовників
23.02.2015 | 14:37
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Перший заступник Голови Держкомтелерадіо Богдан Червак взяв участь у круглому столі на тему «Перспективи та виклики перетворення ОДТРК у суспільних мовників», який відбувся в Херсоні за підтримки Ради Європи.

Богдан Червак розповів присутнім журналістам та громадськості області про роботу, проведену Держкомтелерадіо з підготовки пропозицій до проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо Суспільного телебачення і радіомовлення України». Як відомо, Верховна Рада ухвалила у першому читанні цей законопроект для подальшого його доопрацювання з урахуванням зауважень та альтернативних пропозицій для другого читання.

«Серед ключових змін, які підготовлені до другого читання - збереження всього комплексу регіонального мовлення, - наголосив перший заступник Держкомтелерадіо Богдан Червак. - Також у доопрацьованому законопроекті передбачено, що Статут НСТУ має включати гарантії незалежності суспільного мовника, заборону на втручання акціонерів та інших суб’єктів владних повноважень у його редакційну політику, структуру НСТУ, включаючи регіональне мовлення».

Прийняття законопроекту, на думку промовця, допоможе усунути низку перешкод, що заважають впровадженню суспільного мовлення в Україні.

Серед експертів, які знайомили херсонських журналістів із ходом створення Суспільного телебачення і радіомовлення та відповіли на їхні численні запитання, були також генеральний директор НТКУ Зураб Аласанія, виконавчий директор ГО «Телекритика» Діана Дуцик, голова Громадської комісії з питань проведення конференцій ВГО з обрання Наглядової ради НСТУ Ольга Большакова, генеральний директор ХОДТРК «Скіфія» Валерій Долина.

 

 

версія для друку