українська російська англійська
Україна та Нідерланди визначили пріоритети співпраці у аграрній галузі
23.02.2015 | 17:58
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА

Україна та Нідерланди домовилися щодо проведення третього засідання робочої групи з питань сільського господарства. Поглиблення співпраці між країнами було обговорено під час зустрічі Міністра аграрної політики та продовольства України Олексія Павленка із Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Нідерландів в Україні Кейсом Кломпенхаувером.

Сторони узгодили ключові напрямки роботи у рамках робочої групи. А саме: тваринництво, сортовипробування та охорона прав на сорти рослин, плодоовочевий сектор, картоплярство, використання біомаси, розвиток земельних ресурсів та іригація.

Олексій Павленко відзначив, що у 2015 році буде розроблена програма співробітництва у сфері сталого розвитку сільських територій між Міністерством аграрної політики та продовольства України і Міністерством економічних справ Королівства Нідерландів. Для реалізації програми буде розроблений додатковий робочий план.

Посол Кейс Кломпенхаувер представив можливості для співпраці між країнами у форматі технічної підтримки, експертних консультації та спільних проектів із Міністерством та українськими аграріями. Також сторони узгодили проведення спільного бізнес-форуму для залучення нідерландських інвесторів.

Наступна зустріч українсько-нідерландської робочої групи з питань сільського господарства запланована на середину квітня.

 

версія для друку