українська російська англійська
Іван Руснак зустрівся з іноземними радниками при Міністерстві оборони та Генеральному штабі Збройних Сил України
25.02.2015 | 12:37
Прес-служба Міністерства оборони

24 лютого у Києві під головуванням першого заступника Міністра оборони України Івана Руснака відбулося чергове засідання Спільного координаційного комітету щодо діяльності іноземних радників при Міністерстві оборони та Генеральному штабі Збройних Сил України.

Учасники заходу обговорили поточну ситуацію в Україні, стан проведення комплексного огляду сектору безпеки і оборони держави, розглянули питання про те, що зроблено останнім часом в Міністерстві оборони та Збройних Силах в контексті реформування, а також можливості надання допомоги оборонному відомству  в рамках реалізації заходів нових Трастових фондів НАТО.

Під час засідання перший заступник Міністра оборони України зауважив, що консультативно-дорадча допомога з боку іноземних радників дуже важлива для України. Водночас, у зв’язку з внутрішньополітичною ситуацією в Україні, останнє засідання Спільного координаційного комітету відбулося у 2013 році.

«Тому пропоную вважати сьогоднішнє засідання перезавантаженням діяльності Спільного координаційного комітету», – зазначив Іван Руснак.

Для покращення роботи координаційного комітету учасники зустрічі запропонували запровадити практику регулярних спільних звітів, які б включали огляд реалізації завдань та оцінку ефективності, проблемні питання діяльності радників НАТО та їх завдання на короткострокову перспективу.

«Ці звіти ми розглядатимемо під час наступних засідань Спільного координаційного комітету, що забезпечить їх прозорість та практичну цінність», – зауважив перший заступник керівника вітчизняного оборонного відомства.

Наприкінці зустрічі Іван Руснак подякував іноземним радникам за всебічну допомогу та підтримку України та висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю.

Довідково

Метою діяльності іноземних радників при Міністерстві оборони та Генеральному штабі Збройних Сил України є надання консультативно-дорадчої допомоги під час реалізації заходів оборонної реформи в Україні та поглиблення практичного співробітництва з міжнародними, європейськими, євроатлантичними та регіональними безпековими організаціями, а також державами, які надали іноземних радників.

 

версія для друку