українська російська англійська
В Українському державному центрі радіочастот призначено нового генерального директора
25.02.2015 | 16:34
ПРЕС-СЛУЖБА УКРАЇНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ЦЕНТРУ РАДІОЧАСТОТ

25 лютого голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, Олександр Животовський представив колективу Державного підприємства «Український державний центр радіочастот» нового генерального директора – Корсуна Володимира Івановича.

Олександр Животовський привітав колег із призначенням нового керівника підприємства, відзначивши, що ця посада є надзвичайно важливою. Адже з Українським державним центром радіочастот, яке на сьогодні є найбільш потужним та передовим профільним підприємством, пов’язані перспективи розвитку всієї галузі зв’язку.

У своєму виступі Олександр Животовський щиро подякував за плідну роботу колишньому керівнику УДЦР Валентину Резніченку, який днями був призначений Президентом України на посаду голови Запорізької обласної державної адміністрації. Голова НКРЗІ висловив сподівання, що всі ініціативи, над якими працював менеджмент під керівництвом Валентина Резніченка, будуть активно реалізовуватися новим генеральним директором.

Характеризуючи нового очільника УДЦР Олександр Животовський назвав його правильною людиною, професійним та здібним фахівцем.

У свою чергу, новопризначений керівник подякував голові НКРЗІ, членам Комісії за високу довіру та запевнив, що спільно з колективом докладе усіх зусиль для реалізації завдань, поставлених Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

«Попередня моя робота на підприємстві, – відзначив Володимир Корсун, – дала змогу зрозуміти проблемні питання, вирішення яких для мене стане пріоритетним».

Серед основних завдань були визначені: прозорість діяльності державного підприємства, пошук шляхів відкритих партнерських відносин з операторами ринку, технічний розвиток, вирішення на законодавчому рівні питання відновлення ведення бази даних міжнародних ідентифікаторів радіоелектронних засобів, оптимізація фінансових витрат, підвищення рентабельності та ефективності підприємства.

Важливим пріоритетом Володимир Корсун також назвав збереження та ефективне використання наявного державного майна, оптимізацію бізнес-процесів з метою спрощення дозвільної системи та надання послуг операторам ринку, соціальний захист працівників та забезпечення належних умов праці.

Генеральний директор УДЦР Володимир Корсун висловив сподівання на підтримку та командну роботу.

 

версія для друку