українська російська англійська
Україна та Німеччина співпрацюватимуть задля забезпечення доступу до якісної освіти ув'язнених
26.02.2015 | 14:37
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ

Міністерство освіти і науки України підписало з Державною пенітенціарною службою України та німецькою неурядовою організацією DVV International Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю щодо освіти осіб, які перебувають у місцях позбавлення волі.

Павло Полянський, заступник Міністра освіти і науки України, 25 лютого взяв участь у церемонії підписання Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю між МОН України, Державною пенітенціарною службою України та Німецьким об’єднанням народних університетів DVV International в Україні. Меморандум передбачає взаємодію у сфері забезпечення доступу до освіти ув’язненим.

Павло Полянський наголосив, що у складних теперішніх умовах, коли, з одного боку, триває війна й бракує ресурсів, а з іншого - є запит з боку суспільства на реформи, політична воля керівництва країни й Міністерства до їх здійснення, Міністерство освіти і науки України активно співпрацює як з українськими, так із зарубіжними організаціями задля максимального забезпечення всім громадянам рівного доступу до якісних освітніх послуг.

Зокрема Павло Полянський зазначив, що у новому рамковому Законі «Про освіту», над яким нині працює експертне середовище, серйозну увагу приділено освіті громадян всіх вікових категорій, в тому числі й освіті дорослих, як складникові освіти упродовж життя. «Рівний доступ до якісної освіти» й «освіта упродовж життя» - це не просто привабливі гасла, це вимога часу, виклик, на який належить повсякчас давати відповідь. Інтелект і ресурси, інвестовані в освіту людей, які схибили у житті, скоїли правопорушення, а то й злочини – це, шанс для цих людей повернутися до нормального життя й бути корисними родині, суспільству, країні», - наголосив заступник Міністра освіти і науки.

У церемонії підписання угоди також взяли участь Володимир Палагнюк, голова Державної пенітенціарної служби України та Аніта Якобсоне, директор Представництва DVV International в Україні.

 

версія для друку