українська російська англійська
Наталія Яресько: Зараз у нас є історична можливість для розкриття потенціалу країни
26.02.2015 | 18:57
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ФІНАНСІВ

26 лютого відбулась зустріч Міністра фінансів України Наталії Яресько із данською бізнес спільнотою. Захід відкрила Посол Данії в Україні Мерете Юль. Учасниками заходу були найбільші компанії-виробники із данськими інвестиціями.

Захід було організовано з метою обговорення можливості вирішення питань у сфері регуляторного впливу. Зокрема, в рамках заходу обговорено поправки до податкового законодавства та перспективи подальших змін, введення тестової системи автоматичного відшкодування ПДВ з 1 березня 2015. Під час зустрічі також обговорили поточні реформи, які курує Мінфін: стан державного бюджету, вплив зовнішніх позик на стабілізацію валютних операцій та питання підтримки бізнесу.

«Ми зацікавлені в економічній стабільності та розвитку наших країн. Данські компанії інвестують в Україну протягом тривалого часу і встановили значну присутність у цій країні», - зазначила Міністр фінансів України та додала, що станом на 1 жовтня 2014 Данія інвестувала в економіку України 147 млн. дол. США.

«Я вважаю, що Данія, разом з іншими членами  ЄС та західними партнерами, у свою чергу, значно виграють, якщо допоможуть  Україні реалізувати свою мету стати сучасною європейською державою», - підкреслила Міністр.

Наталія Яресько також поділилася, що зараз є історична можливість для розкриття потенціалу країни, її інтеграції з Європою та світовою економікою.

«Хоча зараз всі справедливо зосереджені на стабілізації фінансової системи України та війні на сході, я думаю, що важливо, щоб ми не випускали з уваги величезні активи нашої країни та реформи, які зараз відбуваються», - зауважила Міністр.

Звертаючись до данської бізнес спільноти вона наголосила: «Україна має величезний  потенціал,  і я хочу ще раз повторити, що ми дуже цінуємо ваш вклад в економіку та прихильність Україні».

Так, на сьогодні близько 120 підприємств із данськими інвестиціями працюють в Україні. В ході зустрічі Посол Данії в Україні Мерете Юль зазначила, що Уряд Данії і в подальшому зацікавлений в тісному співробітництві із Україною, саме тому важливо підтримувати відкритий діалог із українським Урядом.

 

версія для друку