українська російська англійська
Володимир Демчишин обговорив з Послом Японії в Україні Шігекі Сумі перспективи співпраці в енергетичній сфері
26.02.2015 | 20:19
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

27 лютого Міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин провів зустріч з  Надзвичайним та Повноважним Послом Японії в Україні Шігекі Сумі. У вступній промові він подякував японській стороні за підтримку енергетичного сектору України з метою підвищення енергетичної безпеки.

Окремо Міністр зупинився на розвитку співпраці з Інститутом економіки енергетики та Японським центром вугільної промисловості, зазначивши важливість допомоги японської сторони у розробці стратегічного плану реформування енергетичної галузі України. Зокрема, нагадав про недавню зустріч представників Міністерства та Організації розвитку нових енергетичних технологій Японії, під час якої обговорено питання щодо надання допомоги Україні у реконструкції вугільних ТЕС з метою підвищення їх ефективності та екологічної безпеки. «Ми готові впроваджувати японські технології для модернізації українських ТЕС», - зазначив Міністр.

Володимир Демчишин схвально відгукнувся про роботу японських експертів під час проведення аналізу технологічного стану Трипільської та Бурштинської ТЕС, наголосивши, що їх рекомендації стануть основою для підвищення їх ефективності та покращення екологічних показників.

Зі свого боку Посол Японії в Україні Шігекі Сумі зазначив, що Україна та Японія послідовно демонструють дружбу і взаємну підтримку, а також запевнив, що японська сторона має серйозні наміри щодо співпраці у сфері енергетики, зокрема, готова запропонувати новітні технології для модернізації енергетичних підприємств України.

 

версія для друку