українська російська англійська
Арсен Аваков розповів, яким буде забезпечення нових патрульних поліцейських
27.02.2015 | 09:20
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

26 лютого Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков зустрівся з групою працівників ДАІ м. Києва, які подали заявки на проходження конкурсу до новостворюваного підрозділу столичної патрульної служби.

Міністр розповів інспекторам столичної ДАІ про умови їх роботи у разі проходження до лав нової патрульної служби, про соціальний пакет і вимоги до патрульних.

За словами Арсена Авакова, матеріальне забезпечення цього підрозділу буде на такому високому рівні, який дозволить забезпечити ефективність роботи. Зокрема, йдеться про забезпечення сучасним транспортом, новітніми засобами комунікації, новим форменим одягом.

Суттєво зміниться розмір заробітної плати нових патрульних. За прогнозами, рівень зарплати патрульного поліцейського становитиме близько 8 тисяч гривень залежно від посади. Крім того, наразі триває процес домовленостей з київською міською владою про ще одну опцію соціального пакету: забезпечення працівників служби житлом. Його планують надавати на тій території, яку патрульні обслуговуватимуть.

Проте нові умови роботи отримають не всі діючі працівники ДАІ, а лише ті, хто пройде систему відбору на службу.

«Ми ввели ще одне правило: підвищення буде робитися тільки для тих, хто пройде ребрендинг. Це мотив для того, щоб кожен з вас для себе переступив цю сходинку», – підкреслив Арсен Аваков.

версія для друку