українська російська англійська
Перше засідання комісії з службового розслідування діяльності вищих посадових осіб ДФС відбулося під головуванням Айвараса Абромавичуса
27.02.2015 | 09:53
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

У четвер, 26 лютого 2015 року, відбулося засідання комісії, що проведе службове розслідування діяльності голови Державної фіскальної служби І. Білоуса, його першого заступника В. Хоменка та заступника А. Макаренка. За дорученням Прем’єр-міністра України комісія має надати висновки упродовж двох тижнів.

Завданням комісії буде перевірка скарг суб’єктів господарювання щодо фактів зловживань в органах Державної фіскальної служби, недодержання ними антикорупційного законодавства, а також виявлення існуючих схем ухиляння від сплати податків та митних платежів. Склад комісії буде формуватися з міністрів, депутатів, представника Президента України у Кабінеті Міністрів України, представників правоохоронних органів, незалежних експертів та представників громадськості.

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк прийняв рішення про початок даного службового розслідування під час селекторної наради у Державній фіскальній службі у середу 25 лютого. На час проведення розслідування керівник ДФС та двоє його заступників відсторонюються від виконання обов’язків.

 

 

версія для друку