українська російська англійська
Набрали чинності Зміни до інструкції про порядок видачі ліцензій
27.02.2015 | 10:25
ПРЕС-СЛУЖБА НАЦІОНАЛЬНОЇ КОМІСІЇ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У

Постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), від 22 січня 2015 року № 59 «Про внесення змін до постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України від 06 жовтня 1999 року № 1305» сьогодні офіційно оприлюднена в «Офіційному віснику України» за № 14, ст. 372.

Постанова набрала чинності з дня її офіційного опублікування.

Прийняття постанови забезпечить якісне надання адміністративних послуг з ліцензування у сфері енергетики шляхом внесення відповідних змін до постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України від 06 жовтня 1999 року № 1305.

Постанова є регуляторним актом, метою якого є приведення нормативно-правової бази НКРЕКП у відповідність до законодавства України, зокрема Закону України «Про засади функціонування ринку електричної енергії України» та уніфікації порядку ліцензування і приведення його до положень Закону України «Про ліцензування певних видів діяльності» (далі - Закон).

Зазначена постанова пропонує внести зміни до інструкції, якими передбачити в перехідний період провадження суб’єктами господарювання діяльності з постачання електричної енергії за регульованим та нерегульованим тарифом.

Крім того, відмінено процедуру продовження дії ліцензії, оскільки дана процедура не передбачається Законом, та відповідно не відповідає принципам уніфікації порядку ліцензування.

Дія постанови поширюватиметься на суб‘єктів господарювання у сфері електроенергетики.

Постанова № 59 зареєстрована у Міністерстві юстиції України 12 лютого 2015 року за № 151/26596.

Також варто зазначити, що постанова № 59 оприлюднена на офіційному веб-сайті НКРЕКП www.nerc.gov.ua і розміщена в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство», а також буде оприлюднена в офіційному друкованому ЗМІ Комісії – «Інформаційному бюлетені НКРЕ».

версія для друку