українська російська англійська
Ігор Жданов обговорив із керівництвом Хмельниччини питання функціонування і фінансування ДЮСШ області
27.02.2015 | 12:40
Прес-служба Міністерства молоді та спорту

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов зустрівся із в. о. голови Хмельницької обласної адміністрації – першим заступником голови Хмельницької ОДА Олександром Симчишиним.

Функціонування ДЮСШ, які раніше фінансувалися із Фонду соціального страхування, стало ключовим питанням зустрічі. За словами Олександра Симчишина, Хмельницька обласна адміністрація та обласна рада контролюють це питання та намагатимуться повністю вирішити його найближчим часом.

Ігор Жданов, у свою чергу, закликав керівництво області до спільної роботи над збереженням ДЮСШ: «Якщо виникатимуть спірні моменти, прошу негайно повідомляти Міністерство, щоб ми разом працювали над ситуацією». Він також зауважив, що найближчим часом Верховна Рада має затвердити поправки до державного бюджету, і ДЮСШ почнуть отримувати заплановану субвенцію у розмірі 100 млн. грн.

Нагадаємо, що 27 лютого Міністр молоді та спорту Ігор Жданов перебуває із робочою поїздкою у Хмельницькій області, під час якої заплановані зустрічі із спортивним активом та регіональними молодіжними лідерами, відвідування об’єктів спортивної інфраструктури.

 

 

версія для друку