українська російська англійська
В Аграрному фонді буде проведений фінансовий аудит
27.02.2015 | 12:50
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА

Протягом двох тижнів в ПАТ «Аграрний фонд» має розпочатися фінансовий аудит, який був ініційований Міністерством аграрної політики та продовольства України. Про це повідомив Голова правління «Аграрного фонду» Андрій Радченко.

Він зазначив, що наразі йдуть перемовини про проведення аудиту однією з провідних компаній  «великої четвірки». Мова про такі аудиторські компанії як:  PricewaterhouseCoopers, Deloitte, Ernst & Young, KPMG. «Зараз йдуть переговори, і я сподіваюсь, що вже протягом двох тижнів аудит розпочнеться, а перші його результати будуть за два місяці. Сьогодні якраз зручний час для проведення аудиту: маємо фінансовий звіт щодо діяльності товариства, змінено керівництво», - додав Андрій Радченко. 

Керівник ПАТ «Аграрний фонд» зауважив, що найближчим  завданням для нього є реформування внутрішніх бізнес-процесів компанії та перетворення її на публічну та відкриту для всіх учасників аграрного ринку.

«Ринок не дарма говорив про компанію, як про «чорну скриньку», оскільки фонд фактично не мав комунікації з учасниками. Раніше стратегічні цілі, плани фонду ніхто не озвучував. Внутрішні бізнес-процеси також потребують реформування. Плануємо зробити компанію доступною, публічною та зрозумілою», - наголосив Андрій Радченко.  Він пообіцяв, що найближчим часом буде розроблена довгострокова стратегія роботи ПАТ «Аграрний фонд», що дозволить ефективніше працювати.

 

 

версія для друку