українська російська англійська
9 березня в ефірі радіо "Культура" 18 годин поспіль звучатиме "мобілізаційна" поезія Шевченка
27.02.2015 | 16:56
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОГО КОМІТЕТУ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

9 березня в ефірі каналу радіо «Культура» Національної радіокомпанії України з 6 ранку до 24 години триватиме Національний радіомарафон «Борітеся – поборете! Шевченко мобілізує», присвячений 201-й річниці з дня народження великого Кобзаря.

Ініціаторами проведення марафону виступили Міністерство культури України та Державний комітет телебачення і радіомовлення України.

Захід відбуватиметься в київському Будинку звукозапису. Під час багатогодинного марафону поезію Шевченка читатимуть у прямому ефірі командири та бійці Збройних сил України, МВС, прикордонники, члени добровольчих батальйонів, які беруть участь в антитерористичній операції на Сході нашої країни. Також до багатогодинного марафону із читання «мобілізаційної» поезії Тараса Шевченка приєднаються керівники Української держави, урядовці, політики, діячі науки, культури, волонтери, представники громадськості.

У 18-годинного радіомарафону буде 18 ведучих. У прямому ефірі працюватимуть журналісти Українського радіо та відомі діячі культури Галина Дацюк, Тетяна Литвинова, Ольга Галаненко, Галина Бабій, Роман Романюк, Анатолій Гнатюк, Василь Шандро, Сергій Гальченко, «голос Майдану» Євген Нищук та інші.

Під час марафону плануються прямі включення Першого національного та інших загальноукраїнських телеканалів. Наразі складається сценарний план, узгоджується список учасників колективного читання Шевченка.

«201-річчя Шевченка ми святкуємо на тлі доленосних і трагічних подій в історії українського народу, тож даний захід спрямований передати силу, патріотизм та незламність бойового духу нації,» - зазначив Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко.

 

версія для друку