українська російська англійська
Ігор Уманський: "Без додаткового вливання ресурсів загасити ту пожежу, яка є на валютному ринку, буде важко"
27.02.2015 | 20:15
Прес-служба Міністерства фінансів

27 лютого перший заступник Міністра фінансів України Ігор Уманський  під час прямого ефіру програми «События» на телеканалі «Україна» розповів про шляхи влагодження ситуації, яка склалася на валютному ринку.

Зокрема, урядовець зазначив, що передусім необхідно загасити ту пожежу та паніку, яка вже є на ринку, а без додаткового вливання ресурсів, в тому числі, в золотовалютні резерви Національного банку, зробити це буде вкрай важко. 

«Саме тому ми ведемо практично цілодобові переговори зараз з нашими партнерами, колегами і з Міжнародного валютного фонду, з іншими інститутами, оскільки, крім МВФ, після отримання цих грошей, ми сподіваємося отримати підтримку від Світового банку, Європейського банку, від країн-партнерів», – наголосив Ігор Уманський.

Він також повідомив, що основним завданням на сьогодні є залучення ресурсу до країни, валюти, щоб збити негативні очікування, які були на ринку.

За словами Ігоря Уманського, Програма з Міжнародним валютним фондом – це не програма реформ. Це зобов’язання позичальника, в даному випадку України перед кредитором.

 

 

версія для друку