українська російська англійська
Міжнародна спільнота всебічно підтримує реалізацію Стратегії розвитку сільського господарства України до 2020 року
03.03.2015 | 12:16
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА

Стратегія розвитку сільського господарства та сільських територій в Україні на 2015 – 2020 роки має на меті комплексне реформування галузі, реалізацію аграрного потенціалу країни та покращення життя на селі. По кожному з цих аспектів міжнародна спільнота надасть Україні всебічну підтримку. Про це повідомив голова аграрного напрямку Групи підтримки України в Європейській Комісії Ніколас Верлет.

«Хочу підтвердити підтримку ініціативи Мінагрополітики України щодо Стратегії комплексного реформування галузі Європейським Союзом. Світовий банк, FAO, USAID, країни ЄС та інші контрибутори, такі як Канада, Швейцарія, Норвегія разом із міжнародними фінансовими інститутами позитивно відгукнулися щодо реалізації цієї ідеї», – додав Ніколас Верлет.

Він підкреслив унікальність Стратегії, яка готується за безпосередньої участі міжнародних донорів, та комплексним підходом до розвитку галузі. Крім того, Стратегія поєднує удосконалення законодавства із наближенням його до європейських стандартів, дерегуляцію, розвиток аграрної науки, управління виробництвом і ресурсами, державну підтримку та оподаткування у сфері сільського господарства. Результатом реалізації Стратегії, на думку Ніколаса Верлета, має стати підвищення конкурентоспроможності аграрного комплексу України, розвиток фермерських господарств та інфраструктури, покращення життя на сільських територіях.

«ЄС підтримує намір Міністерства перетворити цю Стратегію та план її реалізації у живий документ, на відміну від великої кількості документів, розроблених раніше. Ми вважаємо, що цей процес буде складним, бо доведеться здолати багато перешкод. Але він є реальним, особливо враховуючи велику підтримку з нашого боку», заявив Ніколас Верлет.

 

 

версія для друку