українська російська англійська
Павло Клімкін зустрівся з Міністром економіки, торгівлі та промисловості Японії Йоічі Міядзава
03.03.2015 | 14:44
Прес-служба Міністерства закордонних справ

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін в рамках офіційного візиту в Японію зустрівся з Міністром економіки, торгівлі та провислості Японії Йоічі Міядзава.

Обидва міністри привітали підписання минулого місяця у Києві ключової Угоди між Україною та Японією про сприяння та взаємний захист інвестицій. Ця Угода є важливим сигналом для ділових кіл обох сторін і закладає міцний фундамент для поглиблення українсько-японського економічного співробітництва.

Міністри відзначили, що приєднання України до спільного ринку ЄС з підписанням минулого року Угоди про асоціацію між Україною та ЄС відкриває нові можливості для інвесторів і надає додаткового імпульсу інвестиційній співпраці Японії з Україною.

Міністр економіки, торгівлі та промисловості Японії Йоічі Міядзава підтвердив налаштованість японської сторони розвивати співпрацю з Україною у сфері модернізації енергетичної інфраструктури з метою забезпечення енергетичної безпеки України, відповідно до домовленостей лідерів «Великої сімки». Такого роду співпраця передбачає впровадження в Україні передових японських енергозберігаючих технологій.

Міністр Павло Клімкін також провів зустрічі з Головою парламентської Асоціації дружби «Японія-Україна» Еісуке Морі та членами Парламенту Японії, Головою комітету зі співробітництва з Україною Японської федерації бізнесу «Кеіданрен» Норіо Сасакі, Президентом Ради з міжнародних зв’язків Японії Кен Мацудзава та взяв участь у прес-конференції для провідних засобів масової інформації Японії.

 

версія для друку