українська російська англійська
У Донецькій та Луганській областях тривають роботи щодо розмінування територій та очищення їх від боєприпасів
04.03.2015 | 11:07
Прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій

У Донецькій та Луганській областях тривають роботи щодо розмінування територій та очищення їх від боєприпасів. Як правило, піротехніки ДСНС працюють у тісній взаємодії з ремонтними бригадами.

Так, у Донецькій області впродовж декількох днів піротехнічними підрозділами ДСНС було обстежено 2,5 гектара території.

Під час обстеження  селища  Павлопіль Волноваського району,  було виявлено 5 артснарядів. У селищі Гродівка, Красноармійського району виявлено бойовий касетний елемент реактивної системи залпового вогню «Смерч». Небезпечний предмет було вилучено та знищеною. 

Також вчора у місті Краматорськ під час продовження обстеження територій садових товариств «Мічуріна» та «Катеринича» знову було виявлено та знешкоджено 2 бойових касетних елементи реактивної системи залпового вогню «Смерч».

Загалом, з моменту обстрілу Краматорська (майже місяць тому),  у місті піротехніки перевірили 4 гектари території, при цьому виявили і вилучили 91 одиницю боєприпасів, з яких 6 одиниць реактивних боєприпасів, 27 бойових гранат та мін, 58 одиниць інших вибухонебезпечних предметів.

Більшість вибухонебезпечних предметів було знайдено на територіях житлових масивів.

У Луганській області вчора було обстежено півтора гектари території населених пунктів  Новоайдарівського  та Станично-Луганського районів. Загалом виявлено та вилучено  10 одиниць вибухонебезпечних предметів.

Також впродовж двох днів у селищі Трьохізбенка Новоайдарського району було знайдено 4 одиниці боєприпасів, з яких 2 мінометні міни.

версія для друку