українська російська англійська
Міжнародна фінансова корпорація підтримає інвестиційні проекти в Україні
04.03.2015 | 12:07
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Міжнародна фінансова корпорація (МФК) сприятиме реалізації великих інвестиційних проектів аграрної галузі та у відкритті нових експортних ринків для української продукції. Можливості співпраці МФК та України у аграрній галузі були обговорені на зустрічі Олексія Павленка, Міністра аграрної політики та продовольства України із делегацією МФК.

“МФК допомагає Україні не лише фінансово, але і запроваджуючи сучасні практики ведення бізнесу -  прозорі та ефективніші ” - зазначив Олексій Павленко.

Міністр представив основні напрямки інвестиційних проектів у аграрній галузі України, зокрема щодо розвитку інфраструктури та логістики. Олексій Павленко також висловив надію на участь МФК у проектах підтримки малих та середніх господарств.

Експерти МФК взяли участь у розробці методики моніторингу, застави кредиторами за аграрними розписками, запропонували врегулювати питання розміру державного мита за нотаріальні дії з аграрними розписками. Окрім іншого, розроблено методичні рекомендації  для нотаріусівo щодо дій з аграрними розписками.

Сторони обговорили розширення експорту української продукції та можливу участь МФК у підтримці українських виробників на шляху до європейських, азійських та африканських ринків.

Довідково

Міжнародна фінансова корпорація (МФК, англ. International Finance Corporation, IFC) — одна з п'яти інституцій Групи Світового банку, заснована в 1956 році. Штаб-квартира — Вашингтон. Нараховує 184 країни-члени, серед них Україна (з 1993 p.).

 

версія для друку