українська російська англійська
Інформація ДСНС про аварійно-відновлювальні роботи на Сході України
05.03.2015 | 11:47
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

Рятувальні загони Державної служби України з надзвичайних ситуацій продовжують працювати на Сході України по відновленню життєдіяльності населених пунктів Донецької та Луганської областей, обстеженню та розмінуванню як відкритих територій так і житлових масивів, а також доставляють гуманітарні вантажі людям, які залишились на небезпечних територіях.

Тривають аварійно-ремонтні роботи у місті Авдіївка. Там, рятувальники продовжують відновлювати будівлю 13-ї пожежної частини, що була пошкоджена внаслідок обстрілів з боку терористів. На даний час, вже відновлено опалення будівлі, засклені майже всі вікна, проводяться роботи по відновленню покрівлі.

Протягом вчорашнього дня, до проведення аварійно-відновлювальних робіт і забезпечення належної життєдіяльності населення на території Донецької та Луганської областей було залучено 175 чоловік (це і рятувальники і комунальні служби), а також 29 одиниць техніки.

Аварійно-відновлювальні роботи проводяться на територіях, де припинено бойові дії.

Протягом минулої доби відновлено електропостачання 5 населених пунктів Донецької області та 6 населених пунктів Луганської області.

Аварійні бригади змогли розпочати ремонтні роботи на двох повітряних лініях електропередачі, за якими здійснюється електропостачання Авдіївського коксохімічного заводу.

Цього ж дня, рятувальниками донецького гарнізону на територію Авдіївського коксохімічного заводу були доставлені 7 генераторів різної потужності. Авдіївською міською радою спільно з представниками енергопостачальної організації, виконані заходи щодо забезпечення тимчасового живлення міського відділу міліції та АТС від дизель-генератора.

Також, аварійно-ремонтними бригадами були завершені ремонтні роботи на відгалуженнях лінії електропередачі, що дало можливість поновити живлення підстанцій Авдіївка. Cтаном на сьогодні частково відновлене електропостачання міста Авдіївки.

Третього березня, після проведення відновлювальних заходів, була включена в роботу повітряна лінія електропередачі «Дебальцеве – Восточна» та заживлена підстанція «Дебальцеве», що дозволило частково поновити електропостачання міста Дебальцеве. Роботи в цьому напрямку тривають.

Залишаються знеструмленими повітряні лінії електропередачі «Миронівська ТЕС – Дебальцеве», «Вуглегірська ТЕС – Миронівська ТЕС № 2» та не працює Миронівська теплова електростанція, які також є джерелом живлення підстанції «Дебальцеве».

За сприятливих умов та надання «зеленого коридору» для аварійних бригад, будуть проводитись ремонтні роботи на інших повітряних лініях передачі з метою забезпечення сталого електропостачання споживачів міста.

У місті Маріуполь вчора силами підприємств та комунальних служ продовжувались заходи щодо ліквідації наслідків обстрілу терористами мікрорайону «Східний» - відновлювали розбиті вікна в квартирах та проводили ремонтно-відновлювальні роботи у двох дитячих садочках.

 

 

версія для друку