українська російська англійська
Київ презентує інвестиційні проекти на міжнародній виставці в Каннах
05.03.2015 | 12:08
Київська МДА

З 10 до 13 березня 2015 року в Каннах відбудеться міжнародна виставка нерухомості МІРІМ-2015, де окремим стендом будуть представлені інвестиційні проекти міста Києва. Його відкриття для учасників виставки заплановане на 11 березня. Всі проекти будуть також оформлені в окрему презентаційну книгу «Invest In Kyiv» («Інвестуй до Києва»).

Перший заступник голови КМДА Ігор Ніконов переконаний, що участь Києва у виставці такого високого рівня сприятиме реалізації інвестиційного потенціалу міста.

«Уже близько 600 представників іноземного бізнесу, зареєстрованих до участі на MIPIM-2015, визначили Україну в переліку пріоритетних країн для ознайомлення. Тому для нас виставкаце добра нагода для презентації інвестиційних можливостей столиці», – наголосив перший заступник голови КМДА.

У сфері нерухомості столиця буде представлена близько 50 проектами на загальну суму близько 22 млрд. грн.  та площею 2,5 млн. кв. м, зокрема, створення хабу «Київська бізнес гавань» для розміщення промислових об’єктів та логістичних центрів, будівництво та реконструкція житлових, офісних, готельних і торгових комплексів, а також об’єктів соціальної інфраструктури.

Проекти у сфері транспорту на загальну суму більше 14 млрд. грн. включають модернізацію транспортної схеми Києва (будівництво транспортно-пересадочних вузлів, розширення мережі метрополітену, реконструкція трамвайних ліній, оновлення рухомого складу міського транспорту), а також реконструкцію станцій метро «Лівобережна» та «Печерська».

У сфері енергозбереження та енергоефективності Київ презентує проекти на загальну суму понад 17 млрд. грн., серед якихбудівництво заводу з вивозу, обробки та утилізації  сміття, реконструкція київського заводу «Енергія», утеплення більше 10 млн. кв. м. приміщень бюджетної сфери тощо.

 

версія для друку