українська російська англійська
Уряд затвердив чіткий План заходів на 2015 рік, що допоможе стабілізувати економіку
05.03.2015 | 13:07
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ

Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням затвердив План заходів з виконання Програми діяльності Уряду та Стратегії сталого розвитку «Україна – 2020» у 2015 році. Результатом виконання Плану стане стабілізація економіки, радикальна дерегуляція підприємницької діяльності, створення привабливого бізнес-клімату, реальна боротьба з корупцією, створення прозорої системи державних закупівель, ефективне управління державною власністю, поступова децентралізація державної влади, укріплення обороноздатності нашої держави, закладення основ для досягнення справжньої енергетичної незалежності. На цьому наголосив Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус у ході брифінгу в Адміністрації Президента.

Він зазначив, що у Плані заходів синхронізовано виконання у 2015 році таких завдань:

- Програми діяльності Кабінету Міністрів України;

- Коаліційної угоди;

- Стратегії сталого розвитку «Україна – 2020».

За кожним завданням визначено комплекс заходів, необхідних для його виконання; строк виконання й відповідальний виконавець кожного заходу.

«Нарешті є документ, конкретний покроковий з чітким описом завдань, який повністю узгоджений з усіма міністерствами, 200 сторінок - там все дуже конкретно прописано: які реформи, хто відповідальний, і в які терміни це все потрібно зробити, до речі, до компетенції Мінекономрозвитку відноситься десь 45% всіх завдань. Так що будемо діяти», - сказав Міністр. 

Отож, буде забезпечена реалізація кожного із завдань, визначених стратегічними документами. Також передбачено розроблення низки державних програм (передусім у сфері оборони, енергетики, розвитку культури, молодіжної політики).

Усе це є основою для того, аби в 2016 році відновився притік в Україну іноземних інвестицій і зросла активність вітчизняного бізнесу. Відтак, у 2016 році зможемо розраховувати на відновлення економічного зростання.

Проект розпорядження буде доопрацьовано з урахуванням зауважень і пропозицій, висловлених під час засідання Уряду.

 

версія для друку