українська російська англійська
"Україна вдячна Грузії за готовність ділитись досвідом у проведенні системних реформ", - Ганна Онищенко
05.03.2015 | 18:09
Прес-служба Міністра Кабінету Міністрів

5 березня 2015 року Міністр Кабінету Міністрів України Ганна Онищенко, перебуваючи з робочим візитом у Грузії, провела зустрічі з Головою Канцелярії Уряду Грузії Майєю Цкітішвілі, Радником Прем`єр-міністра Грузії, секретарем Економічної Ради, Георгієм Кохарія, під час яких сторони обговорили досвід Грузії у проведенні системних реформ, особливості взаємодії органів державної влади Грузії, у тому числі з представниками бізнесу, а також особливості реформування державної служби.

«Уряд України заінтересований у досвіді проведення грузинських реформ і намагається враховувати його у своїй роботі. Тому ми зацікавлені в обміні інформацією, а також у підтримці постійного діалогу між нашими країнами у питаннях реформування практично в усіх сферах», - зазначила Міністр Кабінету Міністрів України Ганна Онищенко під час зустрічі з Головою Канцелярії Уряду Грузії Майєю Цкітішвілі.

Голова Канцелярії Уряду Грузії поінформувала про особливості взаємодії органів державної влади Грузії, розповіла про запровадження електронного урядування, яке суттєво підвищило ефективність діяльності органів влади Грузії та зменшило паперовий документообіг на 90%.

Майа Цкітішвілі також повідомила, що у Канцелярії Уряду Грузії створено окремий департамент, який відповідає за координацію усієї міжнародної допомоги, яку отримує Грузія. Цей департамент забезпечує взаємозв’язок між донорськими організаціями й органами влади Грузії, а його існування дозволяє Урядові Грузії своєчасно отримувати необхідну допомогу, не лише фінансову, а й технічну (наприклад, консультації експертів), контролювати її ефективність та готувати звітність про використані кошти.

Під час зустрічі з Радником Прем`єр-міністра Грузії, секретарем Економічної Ради, Георгієм Кохарія Міністр Кабінету Міністрів України Ганна Онищенко висловила подяку за постійну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України, а також за надану гуманітарну допомогу.

Також у зв`язку з оголошенням в Україні Дня жалоби за загиблими на шахті імені Засядька Ганна Онищенко зробила запис у Книзі скорботи в Посольстві України в Грузії.

Довідково

11 вересня 2014 року Грузія однією з перших країн направила в Україну 12 тонн гуманітарної допомоги (ліки, медичне обладнання та медикаменти). Протягом 15-30 вересня 2014 року у м. Анаклія на реабілітації та оздоровленні перебували 110 українських дітей із зони АТО.

 

версія для друку