українська російська англійська
Впродовж місяця на Донеччині підрозділами ДСНС обстежено 22,7 гектара та знешкоджено 356 вибухонебезпечних предметів
06.03.2015 | 09:16
Прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій

У зв’язку з бойовими діями на сході України піротехнічні підрозділи ДСНС щоденно проводять роботи з розмінування територій та знищення боєприпасів.

На сьогоднішній день піротехніки ДСНС працюють у тісній взаємодії з ремонтними бригадами, обстежуючи на наявність боєприпасів території, де проводяться аварійно-ремонтні роботи.

Таким чином, впродовж місяця у Донецькій області підрозділами ДСНС було обстежено 22,7 гектара території та знешкоджено 356 вибухонебезпечних предметів.

Зокрема, вчора під час обстеження території Слов’янської ТЕС та в місті виявлено та вилучено 2 вибухонебезпечних предмети.

Окрім цього, під час обстеження території (0,9 га) у місті Авдіївка виявлено та вилучено 4 одиниці боєприпасів. А також у місті Маріуполь - 1 одиниця реактивної системи залпового вогню «Град».

У Луганській області впродовж місяця перевірено 29,8 га території. Під час обстеження було виявлено та знешкоджено 687 вибухонебезпечних предметів.

Так, за добу піротехнічними підрозділами ДСНС було розміновано 3,33 га та знешкоджено 8 вибухонебезпечних предметів.

Зокрема, вчора на території с. Ольхове Станично-Луганського району було виявлено і вилучено 4 одиниці боєприпасів. Окрім цього, вибухонебезпечні предмети вилучені на території міст Щастя та Станиця-Луганська.

Таким чином, лише за останній місяць на території Луганської і Донецької областей обстежено 52,5 га,  вилучено та знешкоджено 1 тис. 043 вибухонебезпечних предметів.

До піротехнічних робіт було задіяно 38 осіб основного складу ДСНС та 13 одиниць техніки.

 

версія для друку