українська російська англійська
Уряд продовжує роботу над виконанням Угоди про асоціацію з ЄС
06.03.2015 | 16:40
Урядовий офіс з питань європейської інтеграції

На засіданні Кабінету Міністрів України 5 березня ц.р. схвалено плани імплементації низки актів законодавства ЄС у сфері захисту довкілля, електронних послуг та функціонування ринку будівельних матеріалів, впровадження яких передбачене Угодою про асоціацію.

Впровадження директиви 91/271/ЄЕС передбачає запровадження в нашій державі підходів і вимог до очистки міських та промислових стічних вод, поступове забезпечення повної очистки усіх стічних вод, впровадження діючих в ЄС параметрів стічних вод, які скидаються з очисних підприємств, вимог до скидів стічних вод в екологічно уразливі зони, критеріїв для визначення таких зон.

Імплементація директиви ЄС 2000/31 про електронну торгівлю передбачає впровадження в Україні норм щодо правового регулювання он-лайн послуг з надання інформації (Інтернет-ЗМІ), продажу товарів та послуг (книги, фінансові та туристичні послуги), реклами, професійних послуг (правники, лікарі, ріелтори), розваг та посередницьких послуг (підключення до Інтернету та передача і зберігання інформації), включаючи послуги, що є безкоштовними для їх споживачів, та оплачуються рекламодавцями або спонсорами.

Впровадження в Україні положень директиви ЄС 94/84 про правовий захист послуг, що базуються або складаються з умовного доступу створить в нашій державі правові умови, які діють на території держав-членів ЄС, необхідні для заборони виробництва, імпорту, розповсюдження, продажу, оренди або іншого володіння з комерційною метою пристроями, що дозволяють неавторизований доступ до теле- та радіопрограм.

Метою імплементації Регламенту ЄС № 305/2011 про умови для розміщення на ринку будівельних матеріалів є формування умов та правил функціонування ринку будівельних матеріалів, зняття технічних бар’єрів у торгівлі будівельною продукцією і послугами з країнами ЄС, а також підвищення рівня захисту прав споживачів, безпеки будівель, здоров'я, стійкості, економії енергії та захисту навколишнього середовища.

версія для друку