українська російська англійська
Українські ВМС в ході комплексного тактичного навчання здійснили стрільби по морських та повітряних цілях
06.03.2015 | 18:59
Прес-служба Міністерства оборони

Кораблі тактичної групи Військово-Морських Сил Збройних Сил України у визначеному районі Чорного моря в ході комплексного тактичного навчання виконали стрільби по морській та повітряній цілях. А на узбережжі гаубична самохідна артилерійська батарея і придані їй сили здійснили стрільби по надводній цілі, забезпечивши тим самим ведення оборони ділянки морського узбережжя.

Метою тактичного навчання з гаубичною самохідною артилерійською батареєю є покращення навичок командирів в управлінні підпорядкованими підрозділами та в управлінні вогнем, наростити бойові спроможності артилерійських і танкових підрозділів. Виконанню вогневих завдань артилеристами і танкістами стрільб на основних та запасних вогневих позиціях передував багатокілометровий марш у визначений район.

«Комплексне тактичне навчання проводиться згідно з планом бойової підготовки на 2015 навчальний рік. До навчань залучені корабельна, сухопутна і авіаційна компоненти українських ВМС, крім того, заходи проводяться у взаємодії з авіаційними підрозділами Повітряних Сил Збройних Сил України», – повідомив заступник командувача ВМС ЗС України з бойової підготовки – начальник управління капітан 1 рангу Олексій Неїжпапа.

За словами офіцера ВМС, усі поставлені завдання на даному етапі навчання виконані, остаточні висновки щодо результатів стрільб будуть зроблені після відповідного аналізу.

  Виконання заходів комплексного тактичного навчання триває.

 

версія для друку