українська російська англійська
У Києві стартувала акція Міноборони для представників українських та іноземних ЗМІ щодо висвітлення подій на Сході України
10.03.2015 | 18:20
Прес-служба Міністерства оборони

Сьогодні, 10 березня, у Києві стартувала організована Міністерством оборони України акція для представників провідних українських та іноземних засобів масової інформації.

Метою її проведення є висвітлення питань участі Збройних Сил України у проведенні антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях.

На початку акції у Міністерстві оборони України відбувся спільний брифінг керівництва Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України, а також Міністерства інформаційної політики України.

– Ми вітаємо бажання і готовність присутніх журналістів працювати над правдивим висвітленням ситуації в зоні проведення антитерористичної операції. Переконаний, що підготовлені вами реалістичні сюжети допоможуть розповісти населенню ваших країн про життя в районі конфлікту та заходи, які вживаються для його врегулювання, – наголосив під час брифінгу заступник Міністра оборони України – керівник апарату Петро Мехед.

Як планується, вже сьогодні учасники акції відбудуть на Схід України, де в рамках прес-туру побувають у штабі та секторах антитерористичної операції, працюватимуть з військовослужбовцями на блокпостах та маршрутах патрулювання, забезпечуватимуть висвітлення роботи груп цивільно-військового співробітництва “СІМІС” та органів місцевої влади, а також матимуть змогу поспілкуватися з місцевим населенням.

 

версія для друку