українська російська англійська
Жителі східних регіонів продовжують отримувати гуманітарну допомогу
11.03.2015 | 11:07
Прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій

Мешканці, які не залишили населені пункти у східних регіонах, продовжують отримувати гуманітарну допомогу. Рятувальники разом з волонтерами та місцевою владою майже щодня доправляють їм як продукти харчування, так і будівельні матеріали для відновлення осель.

Значну допомогу в цьому питанні надає Міжнародний Комітет Червоного Хреста. Так,  вчора від цієї організації до міста Гірняк Селидівської міської ради Донецької області рятувальники ДСНС доставили близько 1,5 тис. квадратних метрів скла. Це місто неодноразово обстрілювалося бойовиками з «Градів». Наразі там тривають відновлювальні роботи.

Для мешканців населеного пункту Майорськ, знову ж таки, від  Міжнародного Комітету Червоного Хреста,  рятувальниками вчора були доставлені  продуктові та гігієнічні  набори, ковдри, брезент, каністри для води та сухе паливо. 

Крім того, підрозділами Держслужби з надзвичайних ситуацій до міста  Авдіївка організовано доставку 2,5 тонни технічної води у Свято-Миколаївський храм.

Для людей, які залишили свої домівки  та  тимчасово були розміщені у місті Дружківка Донецької області, вчора Донецька обласна державна адміністрація  доправила 3,5 тонни продуктів харчування.

Також до  східних областей постійно надходить гуманітарна допомога від міжнародних організацій.

Зокрема, вчора до села Новотошківка Луганської області від Норвезького фонду було доставлено близько 200 кубометрів дров.

Окрім цього, від Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) найближчим часом планується доставка близько 46 тонн гуманітарної допомоги до східних регіонів. Це будуть продукти харчування: макаронні вироби, гречка, олія, рис, вівсяна крупа, дитяче харчування, цукор, м’ясні консерви. Також будуть доставлені теплогенератори, бензопили, бензорізи, палатки з додатковим обладнанням.

 

версія для друку