українська російська англійська
Іспанія готова до діалогу та зацікавлена у підписанні Угоди про спільний авіаційний простір
12.03.2015 | 11:07
Прес-служба Міністерства інфраструктури

11 березня Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський з робочим візитом відвідав м. Мадрид, де провів зустріч з Державним секретарем у закордонних справах Іспанії Ігнасіо Ібаньєсом.

Під час зустрічі Міністр акцентував увагу на реформах, які наразі проводяться в Україні, та висловив переконання у тому, що вони будуть реалізовані згідно з графіком, затвердженим українським Урядом. Українська сторона наголосила на важливості фінансової підтримки України з боку міжнародних фінансових організацій, зокрема Міжнародного валютного фонду.

Окремо була обговорена ситуація на Сході України. Андрій Пивоварський підкреслив важливість виконання російською стороною Мінських домовленостей, забезпечення повноцінної роботи місії спостерігачів ОБСЄ в Донецькій та Луганській областях, а також звільнення української льотчиці Надії Савченко, яка перебуває у незаконному ув’язненні в Російській Федерації.

Сторони також детально обговорили питання укладення угоди між Україною та Європейським Союзом про спільний авіаційний простір. Міністр окремо наголосив на необхідності якнайшвидшого підписання угоди: «Розблокування цього питання стане позитивним сигналом для українців про готовність європейської спільноти, зокрема Іспанії та Великобританії, розвивати співробітництво з Україною». Ігнасіо Ібаньєс зазначив, що іспанська сторона відкрита до діалогу та зацікавлена у підписанні Угоди спільного авіаційного простору, та запропонував Україні провести консультації з Великобританією та Європейською комісією щодо цього питання.

 

версія для друку