українська російська англійська
У медзакладах Міноборони фахову допомогу отримують 386 військовослужбовців ЗСУ - учасників АТО
12.03.2015 | 12:17
Прес-служба Міністерства оборони

Військовослужбовці Збройних Сил України, поранені в ході виконання завдань антитерористичної операції, проходять лікування та реабілітацію у військово-лікувальних закладах Міністерства оборони України.

На сьогодні на лікуванні та контролі у медичних закладах Міноборони перебуває 386 військовослужбовців Збройних Сил України та 9 військовослужбовців інших військових формувань. З них 22 знаходяться у важкому стані.

27 військовослужбовців проходять лікування за кордоном. З них семеро – у Литві, шестеро – у Німеччині, по троє – в США, Латвії та Ізраїлі, по двоє – у Великобританії та Польщі та один – в Естонії.

З початку проведення антитерористичної операції медичні склади та центри формування і зберігання непорушних запасів Міноборони розконсервували та підготували до використання за призначенням вже 365 одиниць медичної й санітарної техніки. Це дезінфекційно-душові та стерилізаційно-дистиляційні установки, а також автоперев’язувальні.

За минулий тиждень фахівці військово-медичної та санітарно-епідеміологічної служб Міністерства оборони України перевірили 4 базових табори та навчальних центри, 8 військових частин у місцях постійної дислокації та 3 інших об'єкти. Під час перевірок військові медики обстежили 22 об’єкти харчування, в яких провели 1332 санітарно-бактеріологічних дослідження, 389 досліджень проб харчових продуктів та готової їжі та 854 лабораторних дослідження якості питної води. Санітарно-гігієнічна та епідемічна ситуація у військових частинах оцінена як задовільна.

 

версія для друку