українська російська англійська
Глава Уряду сподівається на ухвалення протягом трьох місяців усіх законів, які дозволять Україні піднятися в рейтингу легкості ведення бізнесу
12.03.2015 | 12:42
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Необхідно досягти суттєвого підняття України в рейтингу Світового банку  Doing Business (Рейтинг легкості ведення бізнесу), «щоби вже з 2016 року залучити іноземного інвестора», - наголосив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк під час публічного звіту Кабінету Міністрів України про сто днів діяльності в четвер, 12 березня.

За його словами, завдання, які стоять перед Урядом і Парламентом щодо дерегуляції, повинні бути виконані протягом поточного року.

«Зрозуміло, що в поточному році складно залучити приватний капітал. Доти, доки ситуація на Сході України буде розгойдуватися Російською Федерацією та російськими терористами, ми отримаємо підтримку виключно від міжнародних фінансових організацій - Міжнародного валютного фонду, Світового банку, Європейського банку реконструкції і розвитку. Але після них піде приватний інвестор, і він повинен зрозуміти, за якими правилами він іде», - наголосив Глава Уряду.

Арсеній Яценюк висловив сподівання, що за три наступні місяці будуть ухвалені всі закони, «які дадуть можливість суттєво Україні піднятися в рейтингу Doing Business і довести ще раз, що ми не говоримо про реформи, а ми їх робимо».

 

 

версія для друку