українська російська англійська
Арсен Аваков прозвітував про 100 днів роботи на посаді глави МВС
12.03.2015 | 14:37
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков оприлюднив звіт про роботу упродовж 100 днів діяльності Уряду, а також зупинився на практичних кроках і перших результатах реформи.

Сьогодні, 12 березня, Арсен Аваков разом з іншими членами Кабінету Міністрів України прозвітував про 100 днів роботи на посаді Міністра внутрішніх справ України.

Глава МВС наголосив, що Уряд прийняв рішення про корінну реформу Міністерства внутрішніх справ. Практичний етап її реалізації вже розпочався. У рамках цього процесу у відомстві розпочата робота відразу по декількох напрямках.

Зокрема, йдеться про практичні зміни в підрозділах МВС, паралельну розробку законопроектів – «Про Національну поліцію України», «Про органи внутрішніх справ України», «Про внесення змін до Закону України «Про дорожній рух», «Про затвердження системи автоматичної фіксації порушень дорожнього руху», а також інших нормативних актів.

Частина з них вже прийнята, в результаті чого скорочено ряд підрозділів – УБОЗ, транспортної та ветеринарної міліції. Крім того, у МВС упродовж минулого року скорочено близько 20 тисяч працівників, ще стільки ж планується скоротити у цьому році.

«Ми переходимо з кількості в якість і говоримо про те, що справжній служитель Закону повинен бути добре мотивованим, добре заробляти, відійти від поборів – людиною, якій ви зможете довіряти», – підкреслив Арсен Аваков.

 

 

версія для друку