українська російська англійська
Павло Розенко: Ми припинимо поділ пенсіонерів на сорти
12.03.2015 | 15:35
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Пенсійна реформа – це не підняття пенсійного віку на 15 чи 20 років і не обмеження пенсій чорнобильцям і науковцям. Пенсійна реформа – це наведення порядку в пенсійній системі, це перехід до справедливої системи пенсійного забезпечення і пенсійного страхування, це розвиток економіки, легалізація зарплат та детінізація економіки. Про це під час публічного звіту Кабінету Міністрів України про сто днів діяльності заявив Міністр соціальної політики Павло Розенко.

За словами Міністра, саме цей Уряд припинить поділ пенсіонерів на сорти. «Не може бути, що 90% пенсіонерів ледь зводять кінці з кінцями, а «VIP-пенсіонери» отримують захмарні пенсії», - підкреслив він.

«Ми зробили реальні і радикальні кроки на шляху до встановлення єдиних принципів нарахування пенсій. Система спецпенсій буде ліквідована. Ми будемо створювати європейську систему пенсійного забезпечення, яка передбачатиме в тому числі елементи накопичувальної системи та розвитку недержавного пенсійного страхування», - наголосив Павло Розенко.

 

версія для друку