українська російська англійська
Військовослужбовці доставили гуманітарну допомогу в міську лікарню Слов'янська
12.03.2015 | 15:50
Прес-служба Міністерства оборони

Слов’янськ уже кілька місяців як звільнений від проросійських терористичних формувань, і місто поступово повертається до мирного життя. Але виснаженому за час окупації бойовиками населеному пункту складно самостійно налагодити всі сфери життєдіяльності, знайти достатньо засобів для належного функціонування бюджетних установ. Тому офіцери групи координації цивільно-військового співробітництва штабу АТО допомагають забезпечувати лікувальні та навчальні заклади Слов’янська харчовими продуктами та іншими необхідними речами.

Цього разу військовослужбовці Збройних Сил України доставили 3 тонни картоплі гуманітарного вантажу в міську лікарню Слов’янська.

«На звільненій від проросійських терористичних формувань території працюють наші хлопці, надають допомогу з відновлення мирного життя. Місцеві громади звертаються до військових, вони бачать у нас не лише оборонців держави, а й помічників та людей, які підтримують у скрутну хвилину. Так, до нас звернулися освітяни й медики Слов’янська, щоб перевезти харчі. Ми готові підтримувати людей, адже хочемо допомогти цьому багатостраждальному краю подолати наслідки бойових дій», – зазначив начальник групи координації цивільно-військового співробітництва штабу АТО полковник Володимир Лямзін.

Завідувач складом міської лікарні Світлана Шейн не приховує сліз вдячності. Розповідає, що запасів залишалося всього на кілька днів.

«У нас тут вже майже нічого не було, а тепер, як бачите – сховище повне. Ми обов’язково розповімо хворим, хто допоміг їх нагодувати», – додає Світлана Шейн.

Водночас офіцери групи координації цивільно-військового співробітництва штабу АТО працюють й на інших напрямках. Військові Збройних Сил України супроводжують ремонтні бригади до місць пошкодження газорозподільчих станцій і електромереж, координують роботу силових структур в районі проведення АТО та сприяють налагодженню перепускного режиму.

версія для друку