українська російська англійська
Ігор Жданов: Одним із ключових досягнень за 100 днів є відчутне підвищення прозорості діяльності Мінмолодьспорту
12.03.2015 | 15:52
Прес-служба Міністерства молоді та спорту

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов представив окремі попередні підсумки своєї діяльності за 100 днів на посаді. Він наголосив, що одним із ключових досягнень за цей період є відчутне підвищення прозорості діяльності Мінмолодьспорту та боротьба з корупцією.

Зокрема, було оприлюднено бюджет і план роботи Міністерства на 2015 р. На сайті публікуються паспорти бюджетних програм і накази про витрачання державних коштів на змагання і тренувальні збори.

«Це дозволяє громадськості контролювати діяльність Міністерства і спортивних федерацій у сфері витрачання бюджетних коштів», - відзначив Ігор Жданов. Він також повідомив, що порівняно із початком 2014 року у цьому році на 5 млн. грн. було зменшено витрати на апарат Міністерства.

Окрім того, відбувається перехід від ручного режиму розподілу коштів серед видів спорту до автоматичної системи. За словами Міністра, вона буде побудована на вдосконаленій формулі, прозорому і чітко зрозумілому рейтингу федерацій.

Ще одним здобутком Ігор Жданов назвав збереження системи масового спорту. Зокрема, виділення за поданням Міністерства 100 млн. грн. субвенції із Державного бюджету на підтримку 534 ДЮСШ, які передані із Фонду соціального страхування на місцевий рівень.

Очікується, що більш детальний звіт за підсумками 100 днів Міністр представить наступного тижня на прес-конференції.

 

 

 

версія для друку