українська російська англійська
Наталія Яресько: Передумовою росту реальної економіки є стабілізація фінансового сектору, і це завдання номер один
12.03.2015 | 19:55
Прес-служба Міністерства фінансів

12 березня 2015 року у прес-центрі Будинку Уряду відбулась прес-конференція Міністра фінансів України Наталії Яресько щодо рішення Ради директорів МВФ про затвердження програми фінансової підтримки України. Міністр також розповіла про основні результати діяльності Міністерства в рамках 100 днів Уряду.

Так, під час зустрічі із журналістами Наталія Яресько зауважила, що передумовою росту реальної економіки є стабілізація фінансового сектору, що є одним із основних завдань Міністерства на сьогодні.

«Останні 3 місяці були дійсно важкими для України і завдання, яке перед нами стоїть, - це стабілізація фінансової та банківської системи. Це не просто лозунг, це завдання, яке стоїть перед Міністерством фінансів. Ми вже здійснили декілька важливих кроків задля досягнення цієї мети», - зазначила очільник Мінфіну.

Вона також розповіла, що схвалення Державного бюджету на 2015 рік та згодом – змін до нього, дало можливість профінансувати витрати на оборону та соціальні виплати, та досягти домовленості з МВФ щодо надання нової кредитної програми обсягом $17,5 млрд.

Стосовно рішення Ради директорів МВФ про надання кредиту Україні, Міністр наголосила, що це лише перший крок у стабілізації ситуації в Україні: «Одночасно з програмою МВФ передбачено широкий комплекс інших заходів, які також будуть позитивно впливати на стабілізацію економіки та допоможуть досягти повернення до росту економіки».

 

 

версія для друку