українська російська англійська
Наталія Яресько: Податкова реформа має створити справедливу систему оподаткування
12.03.2015 | 20:01
Прес-служба Міністерства фінансів

За словами Наталії Яресько, у сфері податків Мінфін бере на себе зобов’язання виправити недоліки і створити систему, яка б збалансувала інвестиційну привабливість нашої країни з її фіскальними потребами.

 «Для реформування податкової системи будуть відбуватися публічні дискусії, у яких будуть брати участь депутати, представники бізнесу, представники Міністерств. Але головне, що податкова  реформа має створити справедливу систему оподаткування шляхом розширення податкової бази, через детінізацію економіки та зменшення можливостей для ухилення від податків а також завдяки  зменшення можливостей для мінімізації податків», - роз’яснила Міністр.

Крім того, в ході прес-конференції Наталія Яресько нагадала, що у структурних «маяках» програми МВФ передбачено перегляд рівня ставки ренти видобувної галузі. «Ми взяли на себе зобов’язання опрацювати це питання та подати до Верховної Ради до 1 липня, для того, щоб нова рентна ставка вже застосовувалася з 1 січня 2016 року, - повідомила вона. 

Одночасно з такими конкретними змінами в податковій системі також передбачається план реформ по ДФС.

«Завдяки реформі ДФС ми плануємо збільшити надходження до державного бюджету. До квітня місяця ми плануємо опрацювати першу частину щодо адміністрування оподаткування. Ми узгодимо цей план з МВФ і будемо працювати по реформі податкової міліції та митниці, крок за кроком, починаючи з квітня місяця», - сказала очільник Мінфіну.

 

 

версія для друку