українська російська англійська
Фахівець комунікаційного ринку України Іветта Делікатна стала радником Міністра інформаційної політики
13.03.2015 | 10:09
Прес-служба Міністерства інформаційної політики

У Міністерстві інформаційної політики України новий радник  -  відомий фахівець комунікаційного ринку України Іветта Делікатна.

"У своїй новій ролі Іветта, перш за все, продовжить роботу над урядовими комунікаційними програмами для населення, якими вона курирує з липня 2014 року в складі команди «Communicating a New Ukraine»", - заявив Міністр Юрій Стець.

Також Міністр додав, що склад і кількість таких програм істотно розшириться і буде відповідати повному об'єму реформ Уряду.

На посаді радника Міністра інформаційної політики в обов'язки Іветти Делікатної увійде побудова взаємин з донорськими організаціями, які підтримують комунікаційні програми України.

Другим завданням нового радника стане побудова системи навчання прес-служб Уряду, розвиток їх співробітників і організація системи постійної оцінки компетенції.

Іветта Делікатна: «Оцінюю такий черговий віраж у своїй професійній долі як природне продовження всієї своєї 20-річної професійної активності, зокрема, за останній рік в соціальних проектах. Обидва завдання для мене ясні і зрозумілі. Ентузіазм зберігається. Будемо працювати», - додала вона.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

версія для друку